Skolens ledelse

Ledergruppen ved Sola videregående skole

Du kan finne kontaktinformasjon under ansatt søk 

 

Rektor Asles Furumo​​​​​

   

Rektor

 

Asle Furumo


E-post: asle.furumo@skole.rogfk.no
Telefon: 51923901
Mobil: 97657773

 

Avdelings leder: Jorunn Espeland Mjåtveit

  

Avdelingsleder

Idrettsfag

 

Jorunn Espeland Mjåtveit

E-post: jorunn.e.mjaatveit@skole.rogfk.no
Telefon: 51923902
Mobil: 90883836

 

Avdelingsleder Brit Haugvaldstad

Avdelingsleder    

Språk/norsk

 

Brit Haugvaldstad

E-post: brit.haugvaldstad@skole.rogfk.no
Telefon: 51923906
Mobil: 40286577

 

Avdelingsleder Roar Nærheim

Avdelingsleder   

Administrasjon, IKT, Kantine, Renhold


Roar Nærheim

E-post: roar.nerheim@skole.rogfk.no
Telefon: 51923910
Mobil: 48078728

     

Avdelingsleder Arnstein Even Brekk

Avdelingsleder    

EL og TIP

 

Arnstein Even Brekk

E-post: arnstein.even.brekk@skole.rogfk.no
Telefon: 51923907
Mobil: 91308543

 

Avdeligsleder Kjell Eivind Forsmo

​ 

Avdelingsleder  

Flyfag
 

Kjell Eivind Forsmo

E-post: kjell.eivind.forsmo@skole.rogfk.no
Telefon: 51923909
Mobil: 41330714

 

Avdelings leder Kjell Håkon Bakken

Avdelingsleder 

Rådgivere
 

Kjell Håkon Bakken

E-post: kjell.haakon.bakken@skole.rogfk.no
Telefon: 51923908
Mobil: 99557706

 

Avdelingsleder Marianne Berg

Avdelingsleder

Realfag

 

Marianne Berg

E-post: marianne.berg@skole.rogfk.no
Telefon: 51923903
Mobil: 93437024