Skolens ledelse

Ledergruppen ved Sola videregående skole

Du kan finne kontaktinformasjon under ansatt søk 

 

Rektor Sigurd Svela   

 

Rektor

Sigurd Svela 

E-post: sigurd.svela@skole.rogfk.no

Telefon: 51923901

Mobil: 92860584

 

Avdelingsleder Jorunn EspelandMjåtveit  

 

Avd.leder/Stedfortreder for rektor

Idrettsfag

Jorunn Espeland Mjåtveit

E-post: jorunn.e.mjaatveit@skole.rogfk.no

Telefon: 51923902

Mobil: 90883836

 Avdelingsleder Brit Haugvaldstad 

Avd. leder    

Språk/norsk     

Brit Haugvaldstad

E-post: brit.haugvaldstad@skole.rogfk.no

Telefon: 51923906

Mobil: 40286577


 

Avd. leder  

Samf. fag/økonomi

Silje Norheim Skagevold

E-post:  silje.norheim.skagevold@skole.rogfk.no

Telefon: 51923905

Mobil: 91149685

 

 

Avd. leder   

Administrasjon, IKT, Kantine, Renhold

Roar Nærheim

E-post: roar.nerheim@skole.rogfk.no

Telefon: 51923910

Mobil: 48078728

     

 

Avd.leder    

EL og TIP

Arnstein Even Brekk

E-post: arnstein.even.brekk@skole.rogfk.no

Telefon: 51923907

Mobil: 91308543

 

Avdelingsleder Kjell Eivind Forsmo 

 

Avd.leder  

Flyfag

Kjell Eivind Forsmo

E-post: kjell.eivind.forsmo@skole.rogfk.no

Telefon: 51923909

Mobil: 41330714

 

Avdelingsleder Kjell Håkon Bakken 

 

Avd.leder 

Rådgivere

Kjell Håkon Bakken

E-post: kjell.haakon.bakken@skole.rogfk.no

Telefon: 51923908

Mobil: 99557706

  

 

Avdelingsleder

Realfag

Marianne Berg

E-post: marianne.berg@skole.rogfk.no

Telefon: 51923903

Mobil: 93437024

 

Avdelingsleder Linda Stave  

 

Avd.leder    

Elevretta tjenester

Linda Stave

E-post: linda.stave@skole.rogfk.no

Telefon: 51923904

Mobil: 45182104

Til toppen