Skolens ledelse

Ledergruppen ved Sola videregående skole

Du kan finne kontaktinformasjon under ansatt søk 

Klikk for stort bildeRektor Sigurd Svela  

Rektor

Sigurd Svela 

E-post: sigurd.svela@skole.rogfk.no

Telefon: 517 18 401

Mobil: 928 60 584

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Jorunn EspelandMjåtveit 

 Avd.leder/Stedfortreder for rektor

Idrettsfag

Jorunn Espeland Mjåtveit

E-post: jorunn.e.mjaatveit@skole.rogfk.no

Telefon: 517 18 412

Mobil: 908 83 836

 Klikk for stort bildeAvdelingsleder Brit Haugvaldstad 

Avd. leder    

Språk/norsk     

Brit Haugvaldstad

E-post: brit.haugvaldstad@skole.rogfk.no

Telefon: 517 18 411

Mobil: 40 28 65 77

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Silje Norheim Skagevold 

Avd. leder  

Samf. fag/økonomi

Silje Norheim Skagevold

E-post:  silje.norheim.skagevold@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 413

Mobil: 91 14 96 85

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Roar Nærheim 

Avd. leder   

Realfag

Roar Nærheim

E-post: roar.nerheim@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 423

Mobil: 48 07 87 28

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Arnt Ove Tjelta 

Avd.leder    

EL

Arnt Ove Tjelta

E-post: arnt.ove.tjelta@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 414

Mobil: 918 95 936

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Kjell Eivind Forsmo 

 Avd.leder  

Flyfag

Kjell Eivind Forsmo

E-post: kjell.eivind.forsmo@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 855

Mobil: 413 30 714

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Kjell Håkon Bakken 

Avd.leder 

TIP 

Rådgivere

Kjell Håkon Bakken

E-post: kjell.haakon.bakken@skole.rogfk.no

Telefon:

Mobil: 995 57 706

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Jorunn Hagesæter 

 Adm.leder    

Ledelse

Jorunn Hagesæter

E-post: jorunn.hagesaeter@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 406

Mobil: 977 59 450

Klikk for stort bildeAvdelingsleder Linda Stave  

 Avd.leder    

Elevretta tjenester

Linda Stave

E-post: linda.stave@skole.rogfk.no

Telefon:517 18 405

Mobil: 451 82 104

Til toppen